BILLIG PORTO, 100 A-Post Innland, garantert postfriske      Annonse nr: 2412242

BILLIG PORTO, 100 stk A-Post Innland, garantert postfriske. Pålydende i 2019 kr. 1600, din pris 1125 + frakt kr. 26 (forsendelse som vanlig brev og sendes på kjøpers risiko, alternativt som Norgespakke kr. 175 som belastes kjøper).

Merkene kommer fra frimerkehefter, årsett og årbøker og er garantert postfriske (slik som de er når de kjøpes hos posten).

Se også mine andre auksjoner med postfriske merker, årbøker og hefteårsett som kan egne seg til portobruk.

Scan er en illustrasjon. Merkene som leveres vil være også være andre enn disse.

Objektets tilstand
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 1 125,00
Antall tilgjengelig: 2 stk.
Startet27.10.2019 10:20:17
Slutter15.11.2019 09:24:57
Laveste vinnerbudkr 1 125,00
Annonse vist300
BILLIG PORTO, 100 A-Post Innland, garantert postfriske
Annonse nr: 2412242
Høyeste Budgiver olavemil (821)  Se budgivers karakterbok
BudgiverBudAntallVinnendeDato
olavemilkr 1 125,00 Kjøp nå2Ja (2)15.11.2019 09:24:57
Antall igjen: 2
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (2339)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 12.12.2019 11:27:30