GiBud.no : Frimerker : Norge førstedagsbrev FDC : Norge FDC 1990-1999 : Auksjon
SARPSBORG 1700 FRIMERKETS DAG 11.10.1991 FDC NK 1119-22      Annonse nr: 2415965

STOR KONVOLUTT.

LITT KANTSLITASJE.

PORTO 23,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 23,00
Utropspriskr 40,00
Startet02.07.2019 15:25:20
Slutter14.07.2019 15:23:00
Solgt forkr 97,00
Annonse vist42
SARPSBORG 1700 FRIMERKETS DAG 11.10.1991 FDC NK 1119-22
Annonse nr: 2415965
Høyeste Budgiver ArneMy (1999)  Se budgivers karakterbok
ArneMykr 97,0014.07.2019 15:15:43
Vatlandkr 96,00 (Autobud)14.07.2019 15:15:43
Vatlandkr 77,0013.07.2019 22:50:01
ArneMykr 76,0009.07.2019 20:10:07
Orasa68kr 75,00 (Autobud)09.07.2019 20:09:52
ArneMykr 75,0009.07.2019 20:09:52
Orasa68kr 67,00 (Autobud)09.07.2019 20:09:36
ArneMykr 66,0009.07.2019 20:09:36
Orasa68kr 51,0009.07.2019 14:12:12
ArneMykr 50,00 (Autobud)09.07.2019 14:12:12
ArneMykr 46,00 (Autobud)09.07.2019 14:11:09
Orasa68kr 45,0009.07.2019 14:11:09
ArneMykr 41,0008.07.2019 01:04:23
Vatlandkr 40,0002.07.2019 15:26:04
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (4459)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.07.2019 02:42:26