GiBud.no : Samlerobjekter : Telekort : Telekort brukte : Auksjon
N-136 #874 Julenisse      Annonse nr: 2420649

Beskjeden slitasje

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet06.07.2019 09:30:01
Slutter13.07.2019 20:00:00
Annonse vist5
N-136 #874 Julenisse
Annonse nr: 2420649
Høyeste Budgiver majornerd (7104)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 1,0006.07.2019 16:11:53

Karakterer (25794)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.07.2019 02:37:55