Kuwait 5 dinarer 1980-91 (P14c), sign. 6, UNC      Annonse nr: 2433265

Feilfri og usirkulert seddel.

I Standard Catalog of World Paper Money (20th Edition/2014) har denne seddelen en katalogverdi på 30 USD.

Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Startet19.07.2019 10:11:33
Slutter05.08.2019 19:03:00
Solgt forkr 60,00
Annonse vist18
Kuwait 5 dinarer 1980-91 (P14c), sign. 6, UNC
Annonse nr: 2433265
Høyeste Budgiver 1969edvind (14587)  Se budgivers karakterbok
1969edvindkr 60,0030.07.2019 20:31:59
sayusuf01kr 55,0030.07.2019 20:29:48
1969edvindkr 50,0021.07.2019 09:25:42

Karakterer (8600)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.08.2019 09:39:48