4-rings stempel nr. 602 – grad 9      Annonse nr: 2451937

4-rings stempel nr. 602 – grad 9

Julekort frankert med NK99 – 5 øre grønn Posthorn

stemplet med 4-rings nr. 602 ved brevhuset BREKKE,

(stasjon på Tønsberg-Eidsfossbanen), sidestemplet

maskinstempel TØNSBERG 25 XII 17. 11-5 E

Dette nr.-stempelet har sjeldenhetsgrad 9 i Aunes katalog.

Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Startet06.08.2019 23:34:25
Slutter16.08.2019 23:31:00
Solgt forkr 405,00
Annonse vist88
Referanse nr/#G18
Annonse nr: 2451937
Høyeste Budgiver goddag (143)  Se budgivers karakterbok
goddagkr 405,0013.08.2019 21:56:10
Virrum_Zkr 400,00 (Autobud)13.08.2019 21:56:10
Virrum_Zkr 255,00 (Autobud)13.08.2019 21:55:28
goddagkr 250,0013.08.2019 21:55:28
Virrum_Zkr 183,00 (Autobud)12.08.2019 22:12:29
goddagkr 178,0012.08.2019 22:12:29
Virrum_Zkr 90,0011.08.2019 22:28:35
terjedkr 86,00 (Autobud)11.08.2019 22:28:35
terjedkr 85,00 (Autobud)11.08.2019 10:09:03
alffrankkr 80,0011.08.2019 10:09:03
terjedkr 75,0008.08.2019 12:25:08
glaskavlkr 70,00 (Autobud)08.08.2019 12:25:08
glaskavlkr 50,0007.08.2019 09:49:11
Selger:  kaktus14

Medlem siden: 08.07.2015
Sted: Trondheim
Karakterer (371)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.08.2019 06:37:44