Hilsen fra Ålesund (Aune - 5-bilders) - Ubrukt      Annonse nr: 2452108

Meget pent, ubrukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Aune - 5-bilders.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Slutter om 1d 18t 12min 14sek
Slutter20.08.2019 20:50:00
Bud nåkr 12,00
Annonse vist11

Høyeste Budgiver donald1964 (801)  Se budgivers karakterbok
donald1964kr 12,00 (Autobud)09.08.2019 14:22:34
birgholkr 10,0009.08.2019 14:22:34
donald1964kr 8,0008.08.2019 13:32:46

Karakterer (8515)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.08.2019 02:37:46