Hønefoss Camping storformat farger ubrukt      Annonse nr: 2455041
Normann 01-E-B-41

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet08.08.2019 16:22:53
Slutter16.08.2019 20:08:00
Solgt forkr 85,00
Annonse vist48
Hønefoss Camping storformat farger ubrukt
Annonse nr: 2455041
Høyeste Budgiver doffen666 (1659)  Se budgivers karakterbok
doffen666kr 85,0015.08.2019 03:44:06
1507robekr 75,00 (Autobud)15.08.2019 03:43:51
doffen666kr 70,0015.08.2019 03:43:51
1507robekr 48,00 (Autobud)11.08.2019 09:57:30
birgholkr 45,0011.08.2019 09:57:30
1507robekr 42,0010.08.2019 16:36:27
doffen666kr 40,00 (Autobud)10.08.2019 16:36:27
doffen666kr 33,0010.08.2019 09:44:09
1507robekr 30,00 (Autobud)08.08.2019 22:11:04
birgholkr 29,0008.08.2019 22:11:04
1507robekr 26,00 (Autobud)08.08.2019 22:10:53
birgholkr 24,0008.08.2019 22:10:53
1507robekr 22,00 (Autobud)08.08.2019 22:10:41
birgholkr 20,0008.08.2019 22:10:41
1507robekr 18,00 (Autobud)08.08.2019 22:10:31
birgholkr 16,0008.08.2019 22:10:31
1507robekr 14,00 (Autobud)08.08.2019 22:10:19
birgholkr 12,0008.08.2019 22:10:19
1507robekr 10,0008.08.2019 18:00:15
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (15595)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.08.2019 06:32:00