Hilsen fra Molde (Normann T-C-59) - Ubrukt      Annonse nr: 2455963

Meget pent, ubrukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Normann T-C-59.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet09.08.2019 10:37:11
Slutter22.08.2019 20:03:00
Solgt forkr 48,00
Annonse vist48
Hilsen fra Molde (Normann T-C-59) - Ubrukt
Annonse nr: 2455963
Høyeste Budgiver 1507robe (1877)  Se budgivers karakterbok
1507robekr 48,00 (Autobud)17.08.2019 12:10:33
birgholkr 45,0017.08.2019 12:10:33
1507robekr 42,0017.08.2019 11:37:20
Senkarkr 40,00 (Autobud)17.08.2019 11:37:20
Senkarkr 33,0012.08.2019 19:09:17
1507robekr 30,00 (Autobud)09.08.2019 14:22:05
birgholkr 29,0009.08.2019 14:22:05
1507robekr 26,00 (Autobud)09.08.2019 14:21:53
birgholkr 24,0009.08.2019 14:21:53
1507robekr 22,00 (Autobud)09.08.2019 14:21:42
birgholkr 20,0009.08.2019 14:21:42
1507robekr 18,00 (Autobud)09.08.2019 14:21:29
birgholkr 16,0009.08.2019 14:21:29
1507robekr 13,00 (Autobud)09.08.2019 14:21:18
birgholkr 11,0009.08.2019 14:21:18
1507robekr 9,00 (Autobud)09.08.2019 14:21:07
birgholkr 7,0009.08.2019 14:21:07
1507robekr 5,0009.08.2019 11:40:02

Karakterer (9151)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.10.2019 20:03:36