Foto - Bybudet i Hulda Garborgs "Hos Lindelands"      Annonse nr: 2456032

Pent, brukt gammelt fotografi fra begynnelsen av 1900-tallet? Noe hjørneslitasje.

Format: ca11x16,5 cm.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Slutter om 3d 14t 31min 0sek
Slutter22.08.2019 21:01:00
Annonse vist6

Karakterer (8515)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.08.2019 06:30:00