Trollstigen Fjellstue (Normann T-14-77) - Til Sverige      Annonse nr: 2456084

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet/postgått med svensk frimerke 8-7-1985 og stempel.

Normann T-14-77.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Slutter om 4d 17t 1min 43sek
Slutter23.08.2019 19:39:00

Karakterer (8515)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.08.2019 02:37:17