Sunndalsøra (Mittet 2525/25) - St. SUNNDALSØRA 15-6-66      Annonse nr: 2456099

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Sunndalsøra 15-6-1966 og sendt til Sverige.

Mittet 2525/25.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet09.08.2019 11:58:32
Slutter23.08.2019 19:49:00
Annonse vist3
Sunndalsøra (Mittet 2525/25) - St. SUNNDALSØRA 15-6-66
Annonse nr: 2456099

Karakterer (9848)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.01.2020 11:20:30