Skageflå Gård,Stranda,Romsdal.Mittet(2513/46)      Annonse nr: 2461841
Skageflå Gård
Skageflå Gård

Skageflå Gård,
Stranda,
Foto:A.Husmo,
Mittet(2513/46),
brukt 1972,
mindre kant og hjørne slitasjer.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Slutter om 10d 21t 36min 29sek
Slutter30.08.2019 00:18:00
Annonse vist2

Selger:  ton123
Profilbilde   Medlem siden: 01.05.2016
Sted: kvaløysletta
Karakterer (476)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.08.2019 02:41:31