LUX Stemplet Sverige hefte-merker 1997 " KÅGE "      Annonse nr: 2462258
SVE-HEF-190813B-1997 Kirker
SVE-HEF-190813B-1997 Kirker

LUX Stemplet Sverige hefte-merker 1997 " KÅGE " 05.05.1997 Kirker (se bildet)

Merker vist på bildet er merker som leveres

Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
Startet14.08.2019 14:28:20
Slutter25.08.2019 20:35:00
Solgt forkr 21,00
Annonse vist13
LUX Stemplet Sverige hefte-merker 1997 " KÅGE "
Annonse nr: 2462258
Høyeste Budgiver gunnm01 (10825)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 21,0023.08.2019 13:49:32
jeheidkr 20,00 (Autobud)23.08.2019 13:49:32
jeheidkr 15,00 (Autobud)23.08.2019 13:22:33
gunnm01kr 14,0023.08.2019 13:22:33
jeheidkr 9,0016.08.2019 13:24:02

Karakterer (16094)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.01.2020 03:38:42