Normann, Regine; Faafængt. Aschehoug 1911.      Annonse nr: 2468750

1. utg. O.o. 132 sider. Omslaget med mange stressrynker, men det mangler ingen biter. N. på fribladet. Normanns bøker utgitt før 1917 er uvanlige, og ingen eksemplarer av "Faafængt" er pr. idag listet på Antikvariat.net sine nettsider.
Objektets tilstand
Utropspriskr 600,00
Slutter om 5d 8t 59min 1sek
Slutter03.03.2020 18:39:25
Annonse vist60

Selger:  Shishkin   Verifisert bruker

Medlem siden: 16.03.2001
Karakterer (1939)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.02.2020 09:40:24