Larsen, Gunnar; To mistenkelige personer. Gyldend. 1933      Annonse nr: 2468897

Fjerde tusen. O.o. 212 sider. Omslag av Finn Havrevold. Stedvis litt uvørent oppskåret. Ryggstripen forsterket med Scotch tape i nederkant. Brett i nedre høyre hjørne på foromslaget.
Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
Slutter om 0d 18t 42min 18sek
Slutter25.02.2020 20:12:35
Annonse vist54

Selger:  Shishkin   Verifisert bruker

Medlem siden: 16.03.2001
Karakterer (1937)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.02.2020 01:30:17