Blokk 41      Annonse nr: 2488856

1. dag stemplet

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Startet03.09.2019 17:20:00
Slutter12.09.2019 14:00:00
Solgt forkr 48,00
Annonse vist18
Blokk 41
Annonse nr: 2488856
Høyeste Budgiver ramdam (195)  Se budgivers karakterbok
ramdamkr 48,0011.09.2019 22:04:26
Rockboxkr 46,00 (Autobud)11.09.2019 22:04:26
Rockboxkr 45,00 (Autobud)11.09.2019 22:02:51
ramdamkr 42,0011.09.2019 22:02:51
Rockboxkr 31,00 (Autobud)09.09.2019 20:01:50
helse01kr 28,0009.09.2019 20:01:50
Rockboxkr 23,0006.09.2019 19:37:39
helse01kr 22,00 (Autobud)06.09.2019 19:37:39
helse01kr 21,0006.09.2019 15:26:05
Rockboxkr 20,00 (Autobud)06.09.2019 15:26:05
Rockboxkr 17,00 (Autobud)05.09.2019 12:57:25
Klubben49kr 15,0005.09.2019 12:57:25
Rockboxkr 12,0004.09.2019 20:22:16
SVEBATkr 10,00 (Autobud)04.09.2019 20:22:16
SVEBATkr 2,0004.09.2019 09:54:21

Karakterer (1816)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.09.2019 23:39:24