Elvesæter m/Gallhøpiggen. Normann. 13/362.      Annonse nr: 2491145

Stemplet 1944. (Se baksida)   Porto: postens satser, Emb.kr.3. Samsender max 10 kort, da dette passer porto og konvolutt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 28,00
Slutter om 10d 13t 53min 48sek
Slutter03.10.2019 13:35:00
Bud nåkr 158,00
Annonse vist94

Høyeste Budgiver 12rune34 (225)  Se budgivers karakterbok
12rune34kr 158,00 (Autobud)10.09.2019 20:58:44
Anders77kr 151,0010.09.2019 20:58:44
12rune34kr 138,00 (Autobud)10.09.2019 20:58:20
Anders77kr 131,0010.09.2019 20:58:20
12rune34kr 116,0010.09.2019 20:57:24
Anders77kr 111,00 (Autobud)10.09.2019 20:57:24
Anders77kr 109,0009.09.2019 20:10:43
12rune34kr 102,00 (Autobud)09.09.2019 20:10:31
Anders77kr 101,0009.09.2019 20:10:31
12rune34kr 92,0009.09.2019 20:05:12
Anders77kr 91,00 (Autobud)09.09.2019 20:05:12
Anders77kr 85,0007.09.2019 23:18:02
Mons15kr 80,00 (Autobud)07.09.2019 23:18:02
Mons15kr 78,00 (Autobud)07.09.2019 23:17:50
Anders77kr 71,0007.09.2019 23:17:50
Mons15kr 56,00 (Autobud)05.09.2019 22:56:48
birgholkr 49,0005.09.2019 22:56:48
Mons15kr 42,0005.09.2019 16:50:58
birgholkr 35,0005.09.2019 15:05:26
12rune34kr 28,0005.09.2019 14:35:41
Selger:  beverman

Medlem siden: 27.08.2015
Sted: Tveit
Karakterer (2340)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.09.2019 23:41:12