Aalesund oversikt småformat brukt 1908      Annonse nr: 2544398
H. Werner 11

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet12.10.2019 13:27:12
Slutter20.10.2019 20:15:00
Solgt forkr 20,00
Annonse vist12
Aalesund oversikt småformat brukt 1908
Annonse nr: 2544398
Høyeste Budgiver terjed (18688)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 20,0012.10.2019 16:34:20
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16685)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 06.12.2019 06:06:13