Midthun Nisse på ski brukskort stemplet 1990      Annonse nr: 2545868
Aune 507272

Stuk på de 2 høgre hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet13.10.2019 18:34:25
Slutter20.10.2019 20:29:00
Solgt forkr 13,00
Annonse vist23
Midthun Nisse på ski brukskort stemplet 1990
Annonse nr: 2545868
Høyeste Budgiver SteinOlav (85)  Se budgivers karakterbok
SteinOlavkr 13,0020.10.2019 20:23:53
terjedkr 11,0020.10.2019 19:59:42
SteinOlavkr 10,00 (Autobud)20.10.2019 19:59:42
SteinOlavkr 7,0015.10.2019 14:16:13
terjedkr 6,00 (Autobud)15.10.2019 14:16:13
terjedkr 5,00 (Autobud)13.10.2019 20:09:19
birgholkr 3,0013.10.2019 20:09:19
terjedkr 1,0013.10.2019 18:57:37
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16716)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 07.12.2019 23:01:39