Midthun Nisse med pakker brukskort stemplet 2001      Annonse nr: 2545876
Aune 513712

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet13.10.2019 18:37:28
Slutter20.10.2019 20:29:00
Annonse vist16
Midthun Nisse med pakker brukskort stemplet 2001
Annonse nr: 2545876
Høyeste Budgiver terjed (18869)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 5,00 (Autobud)13.10.2019 20:08:32
birgholkr 3,0013.10.2019 20:08:32
terjedkr 1,0013.10.2019 19:03:59
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16752)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.12.2019 17:58:30