Midthun Nisser har fest brukskort stemplet 1993      Annonse nr: 2545888
Aune 510354

Små slitasjer på hjørna ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet13.10.2019 18:41:42
Slutter20.10.2019 20:29:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist27
Midthun Nisser har fest brukskort stemplet 1993
Annonse nr: 2545888
Høyeste Budgiver SteinOlav (85)  Se budgivers karakterbok
SteinOlavkr 14,00 (Autobud)20.10.2019 20:00:59
terjedkr 12,0020.10.2019 20:00:59
SteinOlavkr 10,00 (Autobud)13.10.2019 20:06:14
birgholkr 9,0013.10.2019 20:06:14
SteinOlavkr 7,0013.10.2019 19:41:33
terjedkr 6,00 (Autobud)13.10.2019 19:41:33
terjedkr 1,0013.10.2019 19:03:48
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16716)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 07.12.2019 23:15:35