Midthun 4 nisser brukskort stemplet 1994      Annonse nr: 2545905
Aune 508952

Brett på øvre venstre hjørnet ellers bra

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet13.10.2019 18:51:49
Slutter20.10.2019 20:29:00
Solgt forkr 28,00
Annonse vist44
Midthun 4 nisser brukskort stemplet 1994
Annonse nr: 2545905
Høyeste Budgiver SteinOlav (85)  Se budgivers karakterbok
SteinOlavkr 28,0020.10.2019 10:09:22
gregortikr 25,00 (Autobud)20.10.2019 10:09:10
SteinOlavkr 25,0020.10.2019 10:09:10
gregortikr 22,00 (Autobud)20.10.2019 10:08:56
SteinOlavkr 20,0020.10.2019 10:08:56
gregortikr 17,00 (Autobud)20.10.2019 10:08:45
SteinOlavkr 15,0020.10.2019 10:08:45
gregortikr 12,0018.10.2019 21:18:23
SteinOlavkr 10,00 (Autobud)13.10.2019 20:05:40
birgholkr 9,0013.10.2019 20:05:40
SteinOlavkr 7,0013.10.2019 19:40:48
terjedkr 6,00 (Autobud)13.10.2019 19:40:48
terjedkr 5,00 (Autobud)13.10.2019 19:40:28
SteinOlavkr 3,0013.10.2019 19:40:28
terjedkr 1,0013.10.2019 19:02:29
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (16745)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 12.12.2019 01:08:43