FDC 2019 NK2015-2016 Kjæledyr " Gjøvik "      Annonse nr: 2546112
FDC 2019 NK2015-2016FDC 2019 NK2015-2016

FDC 2019 NK2015-2016 Kjæledyr " Gjøvik " konvolutt av Masterpeace (kun få) håndstemplet Gjøvik postkontor (se bildet) bilde 2 er inkludert i bilde 1 (1 x FDC leveres)

FDC vist på bildet er FDC som leveres

Objektets tilstand
Utropspriskr 99,00
Startet13.10.2019 21:45:37
Slutter27.10.2019 19:58:00
Solgt forkr 142,00
Annonse vist63
FDC 2019 NK2015-2016 Kjæledyr " Gjøvik "
Annonse nr: 2546112
Høyeste Budgiver Vatland (24872)  Se budgivers karakterbok
Vatlandkr 142,0027.10.2019 19:46:19
maratonkr 141,00 (Autobud)27.10.2019 19:46:19
maratonkr 138,0027.10.2019 19:15:18
ArneMykr 137,00 (Autobud)27.10.2019 19:15:18
ArneMykr 132,00 (Autobud)27.10.2019 10:30:04
maratonkr 131,0027.10.2019 10:30:04
ArneMykr 127,0020.10.2019 15:27:41
maratonkr 126,00 (Autobud)20.10.2019 15:27:41
maratonkr 125,0020.10.2019 12:54:00
ArneMykr 124,00 (Autobud)20.10.2019 12:54:00
ArneMykr 121,0017.10.2019 22:16:26
maratonkr 120,00 (Autobud)17.10.2019 22:16:26
maratonkr 114,00 (Autobud)16.10.2019 22:02:32
ArneMykr 113,0016.10.2019 22:02:32
maratonkr 101,0016.10.2019 20:38:38
ArneMykr 100,0013.10.2019 21:57:46
Vatlandkr 99,0013.10.2019 21:53:51

Karakterer (15827)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 06.12.2019 11:09:05