Bøverdalen Vandrerheim. Normann. 01-G-4-266.      Annonse nr: 2562438

Stemplet 1997.   Porto: postens satser,  Emb.kr.3.  Samsender max 10 kort, da dette passer porto og konvolutt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 13,00
Slutter om 2d 5t 28min 33sek
Slutter21.11.2019 13:50:00
Bud nåkr 245,00
Annonse vist83

Høyeste Budgiver Anders77 (465)  Se budgivers karakterbok
Anders77kr 245,0015.11.2019 03:18:49
12rune34kr 240,00 (Autobud)15.11.2019 03:18:49
12rune34kr 238,00 (Autobud)15.11.2019 03:18:36
Anders77kr 231,0015.11.2019 03:18:36
12rune34kr 218,00 (Autobud)06.11.2019 16:43:29
Anders77kr 211,0006.11.2019 16:43:29
12rune34kr 203,00 (Autobud)04.11.2019 16:51:26
Anders77kr 196,0004.11.2019 16:51:26
12rune34kr 178,00 (Autobud)04.11.2019 16:51:11
Anders77kr 171,0004.11.2019 16:51:11
12rune34kr 154,0004.11.2019 16:15:04
Anders77kr 151,00 (Autobud)04.11.2019 16:15:04
Anders77kr 133,0029.10.2019 19:40:32
12rune34kr 126,00 (Autobud)29.10.2019 19:39:42
Anders77kr 121,0029.10.2019 19:39:42
12rune34kr 98,00 (Autobud)29.10.2019 19:39:10
Anders77kr 91,0029.10.2019 19:39:10
12rune34kr 78,00 (Autobud)29.10.2019 19:38:56
Anders77kr 71,0029.10.2019 19:38:56
12rune34kr 58,00 (Autobud)29.10.2019 19:38:41
Anders77kr 51,0029.10.2019 19:38:41
12rune34kr 27,00 (Autobud)25.10.2019 12:31:13
birgholkr 20,0025.10.2019 12:31:13
12rune34kr 13,0025.10.2019 12:26:57
Selger:  beverman

Medlem siden: 27.08.2015
Sted: Tveit
Karakterer (2424)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.11.2019 08:21:27