Norge stemplet (291) - 9 x 3-stripe - eldre merker.      Annonse nr: 2571965
Norge stemplet (291) - 9 x 3-stripe - eldre merker.

Norge stemplet (291) - 9 x 3-stripe - diverse eldre merker - pent stemplet.  Studer bilde.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet08.11.2019 21:20:20
Slutter15.11.2019 21:20:20
Solgt forkr 3,00
Annonse vist13
Annonse nr: 2571965
Høyeste Budgiver jof (5712)  Se budgivers karakterbok
jofkr 3,0014.11.2019 13:04:24
Selger:  okv

Medlem siden: 12.04.2003
Sted: Halden
Karakterer (3570)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.11.2019 22:05:01