JULEKORT – Nisser ved øltønne.      Annonse nr: 2572848

JULEKORT – Nisser ved øltønne.
Stemplet Oslo 22.12.51.
Utgiver Norsk Arbeide. 443..
Mørk flekk oppe i høyre side.
Reklamestempel for OL lekene i Oslo 52..
Mål: Ca. 14 x 9 cm.
Porto kr.16,-.

Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Slutter om 1d 20t 43min 27sek
Slutter20.11.2019 19:20:21
Annonse vist10

Selger:  vebe

Medlem siden: 08.09.2004
Sted: Porsgrunn
Karakterer (167)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.11.2019 22:36:54