Tyske rike: 1942 AFA 818 stemplet      Annonse nr: 2603103

AFA 818 Europeisk postforening overtrykt 19. Okt. 1942 stemplet.

Katalogverdi DKK 25
Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Kjøper betaler porto. Forskuddsbetaling til norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura. Oppsamling over flere dager kan avtales. Kjøper har ansvaret for sending gjennom posten. Sendes som normalt brev hvis ikke annet er avtalt. Porto i henhold til gjeldende takster hos https://www.posten.no/priser
Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
Startet26.01.2020 18:08:54
Slutter02.02.2020 18:08:54
Solgt forkr 4,00
Annonse vist24
Tyske rike: 1942 AFA 818 stemplet
Annonse nr: 2603103
Høyeste Budgiver garantert (174)  Se budgivers karakterbok
garantertkr 4,0027.01.2020 01:56:37
Selger:  Joshua08

Medlem siden: 26.10.2018
Karakterer (323)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 22:20:30