Vanskabningen fra Saint-Martin kanalen. 1985      Annonse nr: 2649330

Et meget pent album nesten uten bretter, rifter og løse sider. Har kun en svak brett på forsidens ø. hj. og litt slitasje på ryggens ytterkanter. (Brettene mot for og bakside)
Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 40,00
Annonse vist25

Karakterer (1073)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 03:26:24