NK 460 - RISNES 29.1.59      Annonse nr: 2656682

Primastemplet NK 460 - RISNES 29.1.59. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet07.01.2020 16:58:00
Slutter18.01.2020 20:28:00
Solgt forkr 17,00
Annonse vist19
NK 460 - RISNES 29.1.59
Annonse nr: 2656682
Høyeste Budgiver arn19fr (6407)  Se budgivers karakterbok
arn19frkr 17,0010.01.2020 21:30:47
gunner01kr 15,00 (Autobud)10.01.2020 21:30:47
gunner01kr 7,0009.01.2020 20:01:44
Topgunkr 6,00 (Autobud)09.01.2020 20:01:44
Topgunkr 5,0008.01.2020 11:00:13
Soggebergetkr 3,0008.01.2020 10:50:57
Topgunkr 2,00 (Autobud)08.01.2020 10:50:57
Topgunkr 1,0008.01.2020 10:47:31
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (731)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.02.2020 10:14:40