NK 460 - RANVIK I ROMSDAL 28.8.59      Annonse nr: 2656695

Primastemplet NK 460 - RANVIK I ROMSDAL 28.8.59. Postkontoret ble lagt ned i 1.5.1970. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet07.01.2020 16:58:00
Slutter18.01.2020 20:28:00
Solgt forkr 17,00
Annonse vist20
NK 460 - RANVIK I ROMSDAL 28.8.59
Annonse nr: 2656695
Høyeste Budgiver arn19fr (6393)  Se budgivers karakterbok
arn19frkr 17,0017.01.2020 23:55:57
helse01kr 15,00 (Autobud)17.01.2020 17:50:31
Soggebergetkr 15,0017.01.2020 17:50:31
helse01kr 13,0014.01.2020 17:17:03
arn19frkr 12,00 (Autobud)14.01.2020 17:17:03
arn19frkr 11,0010.01.2020 21:31:24
Soggebergetkr 10,00 (Autobud)10.01.2020 21:31:24
Soggebergetkr 3,0008.01.2020 10:50:37
Topgunkr 2,00 (Autobud)08.01.2020 10:50:37
Topgunkr 1,0008.01.2020 10:47:04
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (716)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.02.2020 01:24:56