NK 461 - SURNA 22 III 63      Annonse nr: 2656875

Primastemplet NK 461 - SURNA 22 III 63. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet07.01.2020 17:17:00
Slutter18.01.2020 20:31:00
NK 461 - SURNA 22 III 63
Annonse nr: 2656875
Høyeste Budgiver bakkebo (885)  Se budgivers karakterbok
bakkebokr 10,0014.01.2020 22:56:09
helse01kr 8,0014.01.2020 17:31:03
bakkebokr 6,00 (Autobud)08.01.2020 10:49:13
Soggebergetkr 5,0008.01.2020 10:49:13
bakkebokr 1,0007.01.2020 20:33:26
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (716)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.02.2020 07:38:03