NK 464 - KRISTIANSUND 16.11.64      Annonse nr: 2656889

Primastemplet NK 464 - KRISTIANSUND 16.11.64. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet07.01.2020 17:17:00
Slutter18.01.2020 20:31:00
Solgt forkr 26,00
Annonse vist22
NK 464 - KRISTIANSUND 16.11.64
Annonse nr: 2656889
Høyeste Budgiver bakkebo (885)  Se budgivers karakterbok
bakkebokr 26,0018.01.2020 16:04:55
Rottkr 24,00 (Autobud)14.01.2020 22:56:39
bakkebokr 22,0014.01.2020 22:56:39
Rottkr 20,0014.01.2020 20:57:34
helse01kr 18,00 (Autobud)14.01.2020 20:57:34
helse01kr 12,0014.01.2020 17:30:06
Rottkr 11,00 (Autobud)14.01.2020 17:30:06
Rottkr 8,0008.01.2020 15:55:26
bakkebokr 6,0007.01.2020 20:34:00
Rottkr 5,00 (Autobud)07.01.2020 20:34:00
Rottkr 1,0007.01.2020 17:27:32
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (716)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.02.2020 10:31:17