NK 469 - YTRØYGREND 21.8.64      Annonse nr: 2657021

Primastemplet NK 469 - YTRØYGREND 21.8.64. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet07.01.2020 17:17:00
Slutter18.01.2020 20:31:00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist21
NK 469 - YTRØYGREND 21.8.64
Annonse nr: 2657021
Høyeste Budgiver arn19fr (6407)  Se budgivers karakterbok
arn19frkr 25,0017.01.2020 23:50:23
helse01kr 24,00 (Autobud)17.01.2020 23:50:23
helse01kr 21,0014.01.2020 17:15:09
arn19frkr 19,00 (Autobud)14.01.2020 17:15:09
arn19frkr 7,0010.01.2020 21:25:26
Topgunkr 6,00 (Autobud)10.01.2020 21:25:26
Topgunkr 5,0008.01.2020 10:58:19
Soggebergetkr 3,00 (Autobud)08.01.2020 10:58:01
Topgunkr 3,0008.01.2020 10:58:01
Soggebergetkr 1,0008.01.2020 10:43:27
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (731)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.02.2020 09:36:54