Sign postkort - Per Teigen . Renslighet er en dyd -      Annonse nr: 2657238

stemplet utydelig

Mittetkort serie N 2811

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet07.01.2020 18:00:51
Slutter17.01.2020 17:58:00
Solgt forkr 18,00
Annonse vist18
Sign postkort - Per Teigen . Renslighet er en dyd -
Annonse nr: 2657238
Høyeste Budgiver baronen50 (13154)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 18,00 (Autobud)11.01.2020 14:45:14
birgholkr 16,0011.01.2020 14:45:14
baronen50kr 14,0011.01.2020 14:42:05
terjedkr 12,00 (Autobud)08.01.2020 12:09:22
birgholkr 12,0008.01.2020 12:09:22
terjedkr 10,0007.01.2020 23:02:26
Selger:  Samler72

Medlem siden: 30.07.2015
Sted: Kråkerøy
Karakterer (4428)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.02.2020 08:56:06