NK 474 - BRATTVÆR 16.2.59      Annonse nr: 2657791

Primastemplet NK 474 - BRATTVÆR 16.2.59. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet08.01.2020 12:18:00
Slutter18.01.2020 20:18:00
Solgt forkr 37,00
Annonse vist27
NK 474 - BRATTVÆR 16.2.59
Annonse nr: 2657791
Høyeste Budgiver arn19fr (6407)  Se budgivers karakterbok
arn19frkr 37,0010.01.2020 21:36:41
Selen83kr 35,00 (Autobud)10.01.2020 21:36:41
Selen83kr 21,00 (Autobud)10.01.2020 00:07:35
arn19frkr 19,0010.01.2020 00:07:35
Selen83kr 5,00 (Autobud)09.01.2020 11:22:00
terjedkr 3,0009.01.2020 11:22:00
Selen83kr 1,0008.01.2020 18:11:38
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (735)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.02.2020 05:04:58