NK 479 - RØA 18.2.61      Annonse nr: 2657810

Praktstemplet NK 479 - RØA 18.2.61. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet08.01.2020 12:18:00
Slutter18.01.2020 20:18:00
Solgt forkr 35,00
Annonse vist37
NK 479 - RØA 18.2.61
Annonse nr: 2657810
Høyeste Budgiver Odin012 (6038)  Se budgivers karakterbok
Odin012kr 35,0018.01.2020 18:44:08
helse01kr 32,00 (Autobud)18.01.2020 18:44:08
helse01kr 22,0014.01.2020 17:08:38
Odin012kr 21,00 (Autobud)14.01.2020 17:08:38
Odin012kr 18,00 (Autobud)12.01.2020 10:17:42
helse01kr 16,0012.01.2020 10:17:42
Odin012kr 3,0008.01.2020 23:25:27
Topgunkr 2,00 (Autobud)08.01.2020 23:25:27
Topgunkr 1,0008.01.2020 15:43:55
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (735)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.02.2020 04:22:02