God jul. Nisser ringer i klokker. Norsk arbeide. St.-44      Annonse nr: 2658605

Stemplet Horten og sendt til Holmestrand.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet08.01.2020 16:52:02
Slutter17.01.2020 16:50:00
Solgt forkr 32,00
Annonse vist36
God jul. Nisser ringer i klokker. Norsk arbeide. St.-44
Annonse nr: 2658605
Høyeste Budgiver baronen50 (13021)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 32,0016.01.2020 05:11:01
Nurekr 30,00 (Autobud)16.01.2020 05:11:01
Nurekr 26,0015.01.2020 23:28:06
baronen50kr 24,00 (Autobud)15.01.2020 23:28:06
baronen50kr 18,0011.01.2020 16:26:48
Garfokkr 16,00 (Autobud)11.01.2020 16:26:48
Garfokkr 12,0009.01.2020 12:20:54
Nurekr 10,0008.01.2020 23:09:05
Selger:  kjm

Medlem siden: 30.08.2002
Karakterer (1292)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.02.2020 04:29:51