NK 521 - AKKARFJORD 20.1.68      Annonse nr: 2665462

Primastemplet NK 521 - AKKARFJORD 20.1.68. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet21.01.2020 09:17:00
Slutter01.02.2020 20:17:00
Solgt forkr 35,00
Annonse vist27
NK 521 - AKKARFJORD 20.1.68
Annonse nr: 2665462
Høyeste Budgiver tem (5963)  Se budgivers karakterbok
temkr 35,00 (Autobud)01.02.2020 17:13:03
helse01kr 32,0001.02.2020 17:13:03
temkr 29,00 (Autobud)22.01.2020 23:44:56
arn19frkr 26,0022.01.2020 23:44:56
temkr 13,00 (Autobud)22.01.2020 19:23:01
helse01kr 11,0022.01.2020 19:23:01
temkr 5,00 (Autobud)21.01.2020 18:54:49
Soggebergetkr 3,0021.01.2020 18:54:49
temkr 1,0021.01.2020 11:41:04
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (716)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.02.2020 22:53:39