NK 543 - HAMMERFEST 24.4.64      Annonse nr: 2666398

Primastemplet NK 543 - HAMMERFEST 24.4.64. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet21.01.2020 08:37:00
Slutter01.02.2020 20:37:00
Solgt forkr 36,00
Annonse vist13
NK 543 - HAMMERFEST 24.4.64
Annonse nr: 2666398
Høyeste Budgiver helse01 (32173)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 36,0001.02.2020 17:20:13
temkr 35,00 (Autobud)01.02.2020 17:20:13
temkr 29,00 (Autobud)22.01.2020 19:31:45
helse01kr 26,0022.01.2020 19:31:45
temkr 1,0021.01.2020 11:40:51
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (716)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 04:53:13