NK 560 - HAMMERFEST 3.11.65      Annonse nr: 2666494

Primastemplet NK 560 - HAMMERFEST 3.11.65. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet21.01.2020 08:37:00
Slutter01.02.2020 20:37:00
Solgt forkr 34,00
Annonse vist26
NK 560 - HAMMERFEST 3.11.65
Annonse nr: 2666494
Høyeste Budgiver liljen124 (65)  Se budgivers karakterbok
liljen124kr 34,00 (Autobud)01.02.2020 18:58:27
helse01kr 31,0001.02.2020 18:58:27
liljen124kr 28,0001.02.2020 17:49:19
helse01kr 27,00 (Autobud)01.02.2020 17:49:19
helse01kr 21,0001.02.2020 17:25:16
liljen124kr 20,00 (Autobud)01.02.2020 17:25:16
liljen124kr 11,0031.01.2020 20:01:54
helse01kr 10,00 (Autobud)31.01.2020 20:01:54
helse01kr 5,0031.01.2020 08:58:48
temkr 3,00 (Autobud)31.01.2020 08:58:48
temkr 1,0021.01.2020 11:40:39
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (716)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.02.2020 23:05:15