NK 573 - HAMMERFEST 8.7.66      Annonse nr: 2666802

Prima sidestemplet NK 573 - HAMMERFEST 8.7.66. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet21.01.2020 08:35:00
Slutter01.02.2020 20:39:00
Solgt forkr 36,00
Annonse vist25
NK 573 - HAMMERFEST 8.7.66
Annonse nr: 2666802
Høyeste Budgiver Odin012 (5981)  Se budgivers karakterbok
Odin012kr 36,00 (Autobud)01.02.2020 17:43:59
helse01kr 36,0001.02.2020 17:43:59
Odin012kr 23,0031.01.2020 17:07:57
helse01kr 22,00 (Autobud)31.01.2020 17:07:57
helse01kr 5,0022.01.2020 19:48:10
temkr 3,00 (Autobud)22.01.2020 19:48:10
temkr 1,0021.01.2020 11:40:05
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (716)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 14:14:35