Ekspressmerke 1916      Annonse nr: 2668543

Stemplet sett hengselspor

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet14.02.2020 19:06:47
Slutter14.02.2020 19:24:47
Annonse vist17
Ekspressmerke 1916
Annonse nr: 2668543
Selger:  Selma11

Medlem siden: 04.04.2013
Sted: gml Fredrikstad
Karakterer (430)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.02.2020 12:33:52