NK 1467 par lux 12.04.02      Annonse nr: 2685376

Pent stemplet par.
Velkommen til mine auksjoner.Du har full returrett dersom beskrivelse ikke stemmer. Frakt utenfor Norge er kr 28 inntil 20 gr. Ved betaling fra utlandet med IBAN, påløper et gebyr på kr 20. Etter auksjonsslutt sender jeg mail med info. Jeg samsender ved flere vunnede auksjoner. Lykke til!
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet26.01.2020 21:10:00
Slutter02.02.2020 21:10:00
Solgt forkr 21,00
Annonse vist9
NK 1467 par lux 12.04.02
Annonse nr: 2685376
Høyeste Budgiver Vatland (25458)  Se budgivers karakterbok
Vatlandkr 21,0002.02.2020 20:47:57
temkr 20,00 (Autobud)02.02.2020 20:47:57
temkr 14,00 (Autobud)26.01.2020 22:52:05
Vatlandkr 12,0026.01.2020 22:52:05
temkr 10,0026.01.2020 21:40:40
Selger:  gulspurv

Medlem siden: 26.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (436)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 02.04.2020 09:18:39