NK 502 - SVANVIK 30.11.61      Annonse nr: 2703766

Primastemplet NK 502 - SVANVIK 30.11.61. OBS! Korte tagger nede. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet06.02.2020 08:12:00
Slutter22.02.2020 20:12:00
Solgt forkr 24,00
Annonse vist23
NK 502 - SVANVIK 30.11.61
Annonse nr: 2703766
Høyeste Budgiver helse01 (35170)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 24,0022.02.2020 17:43:35
bakkebokr 22,0018.02.2020 00:34:22
helse01kr 20,00 (Autobud)18.02.2020 00:34:22
helse01kr 14,00 (Autobud)07.02.2020 08:19:14
EIL_NPF_1kr 12,0007.02.2020 08:19:14
helse01kr 1,0006.02.2020 20:36:18
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (819)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 20:21:44