NK 511 - ØKSFJORD 4.6.63      Annonse nr: 2703777

Primastemplet NK 511 - ØKSFJORD 4.6.63. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet06.02.2020 08:12:00
Slutter22.02.2020 20:12:00
Annonse vist9
NK 511 - ØKSFJORD 4.6.63
Annonse nr: 2703777
Høyeste Budgiver helse01 (35170)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 5,00 (Autobud)12.02.2020 14:39:48
Soggebergetkr 3,0012.02.2020 14:39:48
helse01kr 1,0006.02.2020 20:37:56
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (819)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 19:44:57