First Flight DC-9 Stockholm-København 1967      Annonse nr: 2709488
SAS First Flight-kort 1967
SAS First Flight-kort 1967

Auksjon. Utrop 20kr (+ porto under 50gr) SAS First Flight-kort 1967. Førsteflygning med DC-9 Stockholm-København, 7.oktober 1967. Mottaksstempel og returadresse bak.Anmerkning for merke etter binders(?) oppe i venstre hjørne, og svake hjørner på høyre side.
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Slutter om 2d 15t 42min 13sek
Slutter11.04.2020 21:50:42
Annonse vist17
Referanse nr/#4.210819

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (670)  Se selgers karakterbok

Generert: 09.04.2020 06:08:29