Sistedagsstempel 28-2-95, 4053 Ræge      Annonse nr: 2709513
Sistedagsstempler
Sistedagsstempler

Auksjon. Utrop 10kr (+ porto under 50gr) 2 ufrankerte brev med ulike stempler, Ræge og Ræge A.Brevene er stemplet siste åpningsdag for postkontoret på Ræge, 28-2-95.
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Slutter om 5d 5t 39min 33sek
Slutter04.04.2020 23:05:35
Annonse vist17
Referanse nr/#1.220819

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (669)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 30.03.2020 17:26:02