NK T34 Tana 26.05.42      Annonse nr: 2712915

Fullstemplet ørlite sidevendt på feilfritt merke.
Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 12,00
Startet11.02.2020 17:30:00
Slutter25.02.2020 17:30:00
Solgt forkr 12,00
Annonse vist6
NK T34 Tana 26.05.42
Annonse nr: 2712915
Høyeste Budgiver tem (6166)  Se budgivers karakterbok
temkr 12,0011.02.2020 17:37:57
Selger:  larsog   Verifisert bruker

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (7367)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 18:37:02