2 kr 1907. Se bilder      Annonse nr: 2717766

173045

2 kr 1907. Se bilder

Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet15.02.2020 00:05:37
Slutter06.03.2020 18:02:00
Solgt forkr 430,00
Annonse vist77
Referanse nr/#Super-Friday
2 kr 1907. Se bilder
Annonse nr: 2717766
Høyeste Budgiver Moses 1234 (620)  Se budgivers karakterbok
Moses 1234kr 430,0006.03.2020 12:35:02
jofkr 405,0016.02.2020 10:43:10
PENGEBINGENkr 380,00 (Autobud)16.02.2020 10:42:48
jofkr 360,0016.02.2020 10:42:48
PENGEBINGENkr 305,0015.02.2020 18:37:43
Moses 1234kr 300,00 (Autobud)15.02.2020 18:37:43
Moses 1234kr 255,0015.02.2020 12:12:03
jofkr 235,00 (Autobud)15.02.2020 12:12:03
jofkr 145,00 (Autobud)15.02.2020 11:12:32
Pengepungenkr 125,0015.02.2020 11:12:32
jofkr 1,0015.02.2020 02:40:26
Karakterer (4394)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 01.04.2020 04:24:37