##USA 1961 P.friskt - NAVAL AVIATION 50TH ANNIVERSARY##      Annonse nr: 2717768

Pent postfriskt merke fra USA. Lykke til!

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Slutter om 6d 15t 38min 10sek
Slutter11.04.2020 01:20:42
Annonse vist19

Karakterer (9042)  Se selgers karakterbok

Generert: 04.04.2020 09:42:32